


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна (LiFePO4); ємність 100 Аг; напруга 12 В; макс. струм заряду 50 А / розряду 200 А (5 сек.); кількість циклів: > 8000; розміри 330 / 173 / 217 мм; вага 11.84 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
| Рабочая температура | Розряд: -15 °С ~ +60°С; заряд: 0 °С ~ +60 °С; зберігання: -15 °С ~ +50 °С |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Розміри | 330 / 173 / 217 мм |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Бренд | Trinix |
| Максимальний струм заряду | 50 А |
| Тип клем | T14 |
| Best Seller | 1 |
| Максимальний струм розряду | 200 А (5 сек.) |
| Максимальний безперервний струм розряду | 100 А |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Термін роботи | 12 років (при 25 °С) |
| Внутрішній опір | 7 мОм (заряджений при 25 °С) |
| Потужність максимальна | 1280 Втг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Струм саморозряду | 3% в місяць (при 25 °С) |
| Количество циклов | > 8000 |
| Основные атрибуты | |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
- Цена: 11 965 ₴
