


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна літій-залізо-фосфатна батарея (LiFePO4); ємність 12 Аг, вихідна напруга 12 В; макс. струм заряду 12 А / розряду 30 А (5 сек.); кількість циклів: > 8000; розміри 150 / 100 / 95 мм; вага 1.33 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
| Рабочая температура | Розряд: -15 °С ~ +60°С; заряд: 0 °С ~ +60 °С; зберігання: -15 °С ~ +50 °С |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Розміри | 150 / 100 / 95 мм |
| Ємність акумулятора | 12 Ah |
| Бренд | Trinix |
| Максимальний струм заряду | 12 А |
| Тип клем | F1/F2 |
| Максимальний струм розряду | 30 А (5 сек.) |
| Максимальний безперервний струм розряду | 12 А |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Термін роботи | 12 років (при 25 °С) |
| Внутрішній опір | 21 мОм (заряджений при 25 °С) |
| Потужність максимальна | 153.6 Втг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Струм саморозряду | 3% в місяць (при 25 °С) |
| Количество циклов | > 8000 |
| Основные атрибуты | |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
- Цена: 1 983 ₴
