



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна літій-залізо-фосфатна батарея (LiFePO4); ємність 150 Аг, вихідна напруга 12 В; макс. струм заряду 75 А / розряду 250 А (5 сек.); кількість циклів: > 8000; розміри 440 / 170 / 240 мм; вага 17 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 150 Ah |
| Бренд | Trinix |
| Вес | 17 кг |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Внутрішній опір | 6 мОм (заряджений при 25 °С) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Количество циклов | > 8000 |
| Максимальний безперервний струм розряду | 150 А |
| Максимальний струм заряду | 75 А |
| Максимальний струм розряду | 250 А (5 сек.) |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Потужність максимальна | 1920 Втг |
| Рабочая температура | Розряд: -15 °С ~ +60°С; заряд: 0 °С ~ +60 °С; зберігання: -15 °С ~ +50 °С |
| Розміри | 440 / 170 / 240 мм |
| Струм саморозряду | 3% в місяць (при 25 °С) |
| Термін роботи | 12 років (при 25 °С) |
| Тип клем | Т14/М8 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
- Цена: 17 965 ₴
