


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна літій-залізо-фосфатна батарея (LiFePO4); ємність 38 Аг, вихідна напруга 12 В; макс. струм заряду 38 А / розряду 38 А; кількість циклів: > 8000; розміри 195 / 165 / 175 мм; вага 4.32 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
| Рабочая температура | Розряд: -15 °С ~ +60°С; заряд: 0 °С ~ +60 °С; зберігання: -15 °С ~ +50 °С |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Розміри | 195 / 165 / 175 мм |
| Ємність акумулятора | 38 Ah |
| Бренд | Trinix |
| Максимальний струм заряду | 38 А |
| Тип клем | T11 (під болт М8) |
| Максимальний безперервний струм розряду | 38 А |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Термін роботи | 12 років (при 25 °С) |
| Внутрішній опір | 7.5 мОм (заряджений при 25 °С) |
| Потужність максимальна | 486.4 Втг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Струм саморозряду | 3% в місяць (при 25 °С) |
| Количество циклов | > 8000 |
- Цена: 6 930 ₴
