



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна батарея гелева (GEL); ємність 150 Аг, вихідна напруга 12 В; розміри 171 / 487 / 241 мм; вага 44 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 150 Ah |
| Бренд | Trinix |
| Вес | 44 кг |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 171 / 487 / 241 мм |
| Тип аккумулятора | Гелевий (GEL) |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
- Цена: 16 808 ₴
