


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна батарея свинцево-кислотна (AGM); ємність 26 Аг, вихідна напруга 12 В; розміри 175+5 / 125 / 166 мм; вага 8.08 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 26 Ah |
| Бренд | Trinix |
| Вес | 8.08 кг |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальний струм заряду | 7.8 А |
| Максимальний струм розряду | 90.28 А (5 хв.) |
| Розміри | 175+5 / 125 / 166 мм |
| Тип аккумулятора | Свинцево-кислотний (AGM) |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
- Цена: 2 789 ₴
