


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна батарея свинцево-кислотна (AGM); ємність 1.2 Аг, вихідна напруга 12 В; розміри 53+5 / 97 / 43 мм; вага 0.51 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.2 Ah |
| Бренд | Trinix |
| Вес | 0.51 кг |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальний струм заряду | 0.39 А |
| Максимальний струм розряду | 19.5 А (5 сек.) |
| Розміри | 53+5 / 97 / 43 мм |
| Тип аккумулятора | Свинцево-кислотний (AGM) |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
- Цена: 333 ₴
