




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Онлайн ДБЖ (подвійного перетворення) з LCD-дисплеєм; потужність 3000 ВА/3000 Вт; вхідна напруга 110-300 В; вихід 208/220/230/240 В, правильна синусоїда; акумуляторна батарея зовнішня, напруга 96 В; регульований струм заряду 1-12 А; SNMP-слот; розміри 410 / 145 / 230 мм; вага 7.3 кг. Підходить для котлів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Интерфейсы | Слот SNMP |
| Аккумулятор | Зовнішній |
| Бренд | Kraft |
| Вес | 7.3 кг |
| Выходное напряжение | 208/220/230/240 В |
| Входное напряжение | AC 110-300 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| Цвет | Чёрный |
| Кількість розеток | 3 Schuko |
| Напруга акумуляторної батареї | 96 В |
| Мощность | 3000 ВА / 3000 Вт |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 410 / 145 / 230 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1-12 А |
| Тип аккумулятора | AGM, GEL |
| Тип архітектури | Online UPS |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
- Цена: 15 660 ₴

