




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Онлайн ДБЖ (подвійного перетворення) з LCD-дисплеєм; потужність 10000 ВА/10000 Вт; вхідна напруга 110-300 В; вихідна напруга 208/220/230/240 В, правильна синусоїда; акумуляторна батарея вбудована, напруга 192 В (16 шт * 12 В / 7 Аг); струм заряду макс. 12 А; SNMP-слот; 461 / 200 / 800 мм; 56.3 кг. Підходить для котлів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7 Ah (16 шт.) |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Интерфейсы | Слот SNMP |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Бренд | Kraft |
| Вес | 56.3 кг |
| Выходное напряжение | 208/220/230/240 В |
| Входное напряжение | AC 110-300 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| Цвет | Чёрный |
| Напруга акумуляторної батареї | 192 В |
| Мощность | 10000 ВА / 10000 Вт |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 461 / 200 / 800 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 12 А |
| Тип аккумулятора | Свинцево-кислотний (AGM) |
| Тип архітектури | Online UPS |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
- Цена: 45 199 ₴

