




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Онлайн ДБЖ (подвійного перетворення) з LCD-дисплеєм; потужність 2000 ВА/2000 Вт; вхідна напруга 110-300 В; вихідна напруга 208/220/230/240 В, правильна синусоїда; акумуляторна батарея зовнішня, напруга 72 В; регульований струм заряду 1-12 А; SNMP-слот; монтаж у стійку 19"; 450 / 610 / 90 мм; 11.8 кг. Підходить для котлів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Интерфейсы | Слот SNMP |
| Аккумулятор | Зовнішній |
| Бренд | Kraft |
| Вес | 11.8 кг |
| Выходное напряжение | 208/220/230/240 В |
| Входное напряжение | AC 110-300 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| Цвет | Чёрный |
| Кількість розеток | 2 Schuko |
| Напруга акумуляторної батареї | 72 В |
| Мощность | 2000 ВА / 2000 Вт |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 450 / 610 / 90 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1-12 А |
| Тип аккумулятора | AGM, GEL |
| Тип архітектури | Online UPS |
| Тип виконання | Монтаж в стійку Rackmount |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
- Цена: 17 845 ₴
