



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зовнішній батарейний блок для ДБЖ KRF-RM/3000VA/3KW/Ex, KRF-T3000VA/3KW(LCD)Ex; вбудована акумуляторна батарея: 8 шт x 12 В / 7 Аг (96 В); монтаж у стійку 19"; 385 (425 з ручками) / 440 (485 з кріпленням) / 90 мм; 22.4 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7 Ah (8 шт.) |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Бренд | Kraft |
| Вес | 22.4 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Цвет | Чёрный |
| Напруга акумуляторної батареї | 96 В |
| Розміри | 385 / 440 / 90 мм |
| Тип аккумулятора | Свинцево-кислотний (AGM) |
| Тип виконання | Монтаж в стійку Rackmount |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
- Цена: 10 799 ₴
