




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Блок безперебійного живлення імпульсний з 16 каналами навантаження, LED-індикацією; номінальна вихідна напруга 12 В; вихідний струм номінальний 20 A, максимальний 22 А; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; місце під 2 акумуляторні батареї 18 Аг; струм заряду акумуляторної батареї 2.85 А; металевий бокс; 395 / 285 / 165 мм; вентилятор охолодження
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 18 Ah (2 шт.) |
| Бренд | Kraft |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток | 20 А |
| Входное напряжение | AC 190-265 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Цвет | Белый |
| Кількість каналів навантаження | 16 |
| Розміри | 395 / 285 / 165 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 2.85 А |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Тип виконання | Металевий бокс із замком |
| Тип защиты | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
- Цена: 4 344 ₴


