
Описание
Характеристики
Информация для заказа
2Mp внутрішня панорамна IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi (2.4 ГГц); роздільна здатність запису 1080P; відеокодек H.264; об'єктив f=1.8 мм; панорамна зйомка 180°, Fish-eye лінза; ІЧ-підсвічування 5 м; вбудований PIR-датчик руху з виявленням руху до 6 м; вбудований мікрофон та розмовний динамік; двостороннє аудіо високої якості; безкоштовний P2P хмарний сервіс, push-повідомлення на iOS, Android (застосунок IPC360); запис за детекцією на карту micro SD (до 128 Гб); живлення USB-microUSB 5 В/1 А, блок живлення у комплекті DC5V/1.5A; пластиковий корпус; габаритні розміри 145 / 110 / 125 мм; вага 110 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Бренд | Light Vision |
| Вес | 110 г |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 5 м |
| Динамік | Да |
| Питание | DC 5 В |
| Внешний вид | Кубічна |
| Класс защиты | IP55 |
| Кути огляду камери | 180 ° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Микрофон | Да |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | IPC360 |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 145 / 110 / 125 мм |
| Спрацювання за подією | Повідомлення |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип объектива | Fish-Eye, Монофокальний |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 1.8 мм мм |
- Цена: 1 698 ₴
