

Описание
Характеристики
Информация для заказа
2Mp вулична поворотна IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi; підтримка подвійного об’єктива (3.6 мм + 12 мм) для вільного перемикання з різними фокусними відстанями; матриця 1/2.7″ CMOS; роздільна здатність запису 1080P; H.264; кут повороту 0-350°, кут нахилу 0-120°; ІЧ-підсвічування до 20 м + біле світло 15 м; простий віддалений моніторинг на смартфонах (застосунок CareCamPro); протоколи обміну даних: TCP/IP, RTSP, Onvif; вбудований мікрофон та розмовний динамік; запис за детекцією на карту micro SD (до 128 Гб); механічний ІЧ-фільтр; живлення 12В/0.8А, блок живлення у комплекті DC12В/2A; пластиковий корпус; ступінь захисту IP66; габаритні розміри 175 / 170 / 110 мм, вага 500 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функції | Інтелектуальне стеження за об'єктом, що рухається |
| Wi-Fi | Да |
| Бренд | Light Vision |
| Вес | 500 г |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 15 м – LED, 20 м – ІЧ |
| Динамік | Да |
| Питание | DC 12 В |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Класс защиты | IP66 |
| Кути повороту / нахилу | 0°-350° / 0°-120° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 175 / 170 / 110 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 + 12 мм мм |
| Разрешение | 2 МП |
- Цена: 1 620 ₴
