


Описание
Характеристики
Информация для заказа
2Mp висошвидкісна купольна AHD-відеокамера день-ніч; ІЧ-підсвічування до 150 м; матриця 1/3" Sony IMX322; роздільна здатність 1080P (1920*1080); світлочутливість 0.5 (день)/0.05 (ніч) лк; 20x оптичний зум; фокусна відстань 4.7-94 мм, автофокусування; огляд 360°, 128 передналаштувань, 4 тури, швидкість до 200°/сек; OSD-меню; живлення DC12 В/AC 24 В, макс. споживання 24 Вт; ступінь захисту IP66; робоча температура -20°С +60°С; вага 5 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Металл |
| Питание | DC 12 В / AC 24 В |
| Тип устройства | AHD PTZ відеокамера |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Дальність підсвічування | 150 м |
| Бренд | Light Vision |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 360 ° |
| Стандарт передачі сигналу | AHD |
| Класс защиты | IP66 |
| Світлочутливість | 0.5 Люкс |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Гарантія | 36 міс. |
| Робоча вологість | До 95% |
| Оптичний зум | 20x |
| Разрешение | 2 МП |
- Цена: 18 188 ₴
