


Описание
Характеристики
Информация для заказа
5Мp вулична вологозахищена циліндрична MHD-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 60 м (2 ультрапотужних світлодіоди 3 покоління); 1/2.5" HD (5Mр); варіофокальний об'єктив f=2.8-12 мм; чутливість 0.001 Lux; OSD-меню; механічний ІЧ-фільтр, DWDR, 3DNR; ступінь захисту IP66, антивандальний металевий корпус; живлення DC12V/650mA; габаритні розміри 248(Д) / 120(Ш) / 78(В) мм; колір корпусу графіт
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Графитовый |
| Материал корпуса | Металл |
| Питание | DC 12 В / 650 мА |
| Тип устройства | MHD-відеокамера |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 248 / 120 / 78 мм |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Бренд | Light Vision |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1936) |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Матриця | 1/2.5" CMOS |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Класс защиты | IP66 |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Гарантія | 36 міс. |
| Разрешение | 5 МП |
- Цена: 2 305 ₴
