


Описание
Характеристики
Информация для заказа
2 Мп IP-відеокамера; матриця 1/2.8" CMOS; стиснення: H.265 / H.265 + / H.265 / Смарт H.264 / H.264 + / H.264 / MJPEG; об'єктив: f=2.8 мм; чутливість: 0.005 Люкс/F1.2, 0 Люкс з ІЧ; аудіо: 1х аудіовхід; вбудований мікрофон, вбудований слот для MicroSD карт (до 128 Gb); вбудовані функції інтелектуальної аналітики, підтримка P2P; запис: 1920 x 1080, 704 х 576 - 25 к/с; функції: WDR, HLC, BLC, день/ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30 м. IP67; DC12V/PoE; габаритні розміри Ø 94.6 / 82.8 мм; вага 460 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 6Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функції | Виявлення людини, Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео |
| Інтерфейси передачі даних | 1 RJ45 10M/100M |
| Аудіовходи | Да |
| Бренд | TVT |
| Вес | 460 г |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Протоколи | DDNS, DHCP, PPPOE, TCP/IP, UDP, FTP |
| Підтримка браузерів | Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | 95% |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø 94.6 / 82.8 мм |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Серия | E |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм мм |
| Разрешение | 2 МП |
- Цена: 3 576 ₴
