


Описание
Характеристики
Информация для заказа
2 Мп IP відеокамера; Матриця 1/2,8" CMOS; Відеокомпресія: H.265 / H.265 + / H.265 / Смарт H.264 / H.264 + / H.264 / H.264 / MJPEG; Моторизований об'єктив f=2,8-12 мм; Чутливість: 0,005 Люкс/F1. 2, 0 Люкс з ІЧ; Аудіо: 1х аудіовхід; Вбудований мікрофон, вбудований слот для MicroSD-карт (до 128 Gb); Вбудовані функції інтелектуальної аналітики, підтримка P2P; Запис: 1920 x 1080, 704 х 576 - 25 к/с; Функції: WDR, HLC, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 50 м. IP67; DC12V/PoE; габаритні розміри Ø 111,5 × 99,6 мм;
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функції | Виявлення людини, Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео |
| Бренд | TVT |
| Вес | 670 г |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Підтримка браузерів | Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | 95% |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø 111.5 / 99.6 мм |
| Світлочутливість | 0.0038 Люкс |
| Серия | E |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм мм |
| Разрешение | 2 МП |
- Цена: 4 857 ₴
