

Описание
Характеристики
Информация для заказа
2 Mp IP-відеокамера; Матрица 1 / 2.8“CMOS; ІЧ-підсвічування до 30м; Вбудований мікрофон; відеокомпресія H.265 / H.264; Роздільна здатність 2 Mp (1920 * 1080); Світлочутливість 0.0035 Люкс, при (F1.2, AGC вкл.) / 0 Люкс з ІЧ; Механічний ІЧ-фільтр; Об’єктив f = 2,8 мм; регулювання кута огляду: нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 °; Мережа: RJ45; Бітрейт: 128 Kbps ~ 6Mbps; Живлення DC 12 / PoE; Ступінь захисту IP 67; Габаритні розміри: Ø 94.6 / 82.8; вага 450 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 6Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео, Захист периметру |
| Інтерфейси передачі даних | 1 RJ45 10M/100M |
| Бренд | TVT |
| Вес | 450 г |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 3 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Протоколи | DDNS, DHCP, PPPOE, TCP/IP, UDP, FTP |
| Підтримка браузерів | Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | 95% |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø 94.6 / 82.8 мм |
| Світлочутливість | 0.012 Люкс |
| Серия | S |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм мм |
- Цена: 2 534 ₴
