
Описание
Характеристики
Информация для заказа
4 Мп IP-відеокамера; матриця 1/3" CMOS; стиснення: Smart H.265 / H.265 + / H.265 / Smart H.264 / H.264 + / H.264 / MJPEG; об'єктив: f=2.8 мм; чутливість: 0.045 Люкс; запис: 2592x1520, 704x576 - 25 к/с; аудіовхід для мікрофона; вбудовані функції інтелектуальної аналітики; підтримка P2P; функції: WDR, HLC, BLC, день/ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30 м; DC 12 В / PoE; IP66; розміри Ø 87 / 219 мм, вага 600 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функції | Виявлення анормального відео, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення перетину лінії |
| Бренд | TVT |
| Вес | 600 г |
| Відеокодек | Smart H.265 / H.265 + / H.265 / Smart H.264 / H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP66 |
| Кількість користувачів онлайн | 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Підтримка браузерів | Internet Explorer |
| Робоча вологість | 95% |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2592x1520) |
| Розміри | Ø 87 / 219 мм |
| Світлочутливість | 0.045 Люкс |
| Серия | E |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм мм |
- Цена: 4 600 ₴
