


Описание
Характеристики
Информация для заказа
4 Мп IP відеокамера; Матриця 1/3 "CMOS; Стиснення: H.265 / H.265 + / H.265 / Смарт H.264 / H.264 + / H.264 / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм; Чутливість: 0,005 Люкс / F1.2, 0 Люкс з ІЧ; Аудіо: 1-х аудіовхід, вбудований слот для MicroSD - карт (до 128 Gb), Вбудовані функції інтелектуальної аналітики, підтримка P2P, Запис: 2592 × 1520, 704 х 576 - 25 к / с;, Функції: WDR, HLC, BLC, день / ніч (ICR);, ІЧ-підсвічування до 50 м. IP67; DC12V/PoE; габаритні розміри 217.7 × 80.5 × 80.5 мм; вага 690 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 8Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функції | Виявлення людини, Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео |
| Інтерфейси передачі даних | 1 RJ45 10M/100M |
| Аудіовходи | Да |
| Бренд | TVT |
| Вес | 690 г |
| Відеокодек | Smart H.265 / H.265 + / H.265 / Smart H.264 / H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Протоколи | DDNS, DHCP, PPPOE, TCP/IP, UDP, FTP |
| Підтримка браузерів | Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | 95% |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2592x1520) |
| Розміри | 217.7 / 80.5 / 80.5 мм |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Серия | E |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм мм |
- Цена: 5 560 ₴
