



Описание
Характеристики
Информация для заказа
4 Мп IP-відеокамера з WiFi; матриця 1/2.7" CMOS; відеокомпресія H.265/H.264; об'єктив f=2.8 мм; запис 2560x1440 @25 к/с; чутливість 0.011 Люкс / F1.2, 0 Люкс з ІЧ; ІЧ-підсвічування до 30 м; вбудований слот для MicroSD карт до 128Gb; підтримка P2P; підтримка WiFi стандарту IEEE802.11b/g/n; підтримка 3-х відеопотоків; функції: DWDR, HLC, BLC, день/ніч (ICR); живлення DC 12 В/PoE; клас захисту IP67; габаритні розміри 167.6 / 74.7 / 148.2 мм; вага 465 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| Bitrate | 64Kbps – 5Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функції | Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси передачі даних | 1 RJ45 10M/100M |
| Бренд | TVT |
| Вес | 465 г |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 4 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Протоколи | DDNS, DHCP, PPPOE, TCP/IP, UDP, FTP |
| Підтримка браузерів | Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | 95% |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 167.6 / 74.7 / 148.2 мм |
| Світлочутливість | 0.011 Люкс |
| Серия | S |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм мм |
- Цена: 2 808 ₴
