



Описание
Характеристики
Информация для заказа
4 Мп IP відеокамера ; Матриця 1/2.7" CMOS; Відеокомпресія: H.265/H.264 / MJPEG; Моторизований об'єктив f = 2.8-12 мм; Чутливість: 0.011 Люкс / F1.2, 0 Люкс з ІЧ; вбудований слот для MicroSD - карт (до 128 Gb), вбудований мікрофон, підтримка P2P, Запис: 2560 x 1440 - 25 к / с, Функції: WDR, HLC, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 50 м. IP67; DC12V/PoE; габаритні розміри Ø 111.5 × 99.6 мм; вага 650 гр;
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 5Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео |
| Інтерфейси передачі даних | 1 RJ45 10M/100M |
| Бренд | TVT |
| Вес | 650 г |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 4 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Протоколи | DDNS, DHCP, PPPOE, TCP/IP, UDP, FTP |
| Підтримка браузерів | Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | 95% |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | Ø 111.5 / 99.6 мм |
| Світлочутливість | 0.011 Люкс |
| Серия | S |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм мм |
- Цена: 4 851 ₴
