
Описание
Характеристики
Информация для заказа
8Мп IP-відеокамера; матриця 1/2.8" CMOS; стиснення Н.265 / Н.264; моторизований об'єктив: f= 2.8-12 мм; чутливість: 0.05 Люкс (колір) / 0 Люкс (ІЧ увімкнено); функції: WDR, 3D-DNR, BLC, HLC; аудіо: 1 вхід; вбудований мікрофон; запис на картку microSD до 256 Гб; ІЧ-підсвічування до 50 метрів; ступінь захисту IP67; живлення DC 12 В / PoE (802.3af); розміри Ø 111.5 / 99.6 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функції | Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео |
| Аудіовходи | Да |
| Бренд | TVT |
| Вес | 620 г |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Підтримка браузерів | Internet Explorer |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | 95% |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | Ø 111.5 / 99.6 мм |
| Світлочутливість | 0.05 Люкс |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм мм |
- Цена: 7 175 ₴
