
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Високошвидкісна вандалозахищена SpeedDome IP-відеокамера з функціями аналітики; ІЧ-підсвічування до 500 м; матриця 1/1.8" progressive scan CMOS 4МР, 0.005 (день) / 0.001 (ніч) Люкс, цифрове збільшення 16х, оптичне збільшення 37х (f=5. 6 - 208 мм), (Auto-tracking автоматичне стеження), огляд 360°, 360 попередніх налаштувань, 8 турів, до 32 пресетів для кожного туру, швидкість до 180°/сек, Швидкість збільшення зуму 4.4 сек, OSD-меню, відеокомпресія H.265 / H.264 / MJPEG; функції захисту периметра: вторгнення, перетин лінії, вхід у регіон, вихід із регіону, тривога за зазначеними типами цілей (людина і транспортний засіб); захоплення обличчя, залишений багаж; вбудований слот для карт пам'яті, підтримка microSD до 256 ГБ, інтерфейс тривоги: 7х вхід; 2х вихід; аудіо інтерфейс: 2х аудіо вихід, мережевий інтерфейс: RJ45 10M/100M Ethernet, одночасна трансляція до 6 каналів, користувач/хост: до 16 користувачів, 3 рівні: адміністратор, досвідчений користувач і звичайний користувач, налаштування зображення; протоколи обміну даних: HTTP, HTTPS, IPv4/IPv6, 802. 1x, QoS, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE; живлення AC 24 В 5 A max 75 Вт / PoE; ступінь захисту IP67; -50°C~65°C; вага 8,8 кг, габаритні розміри: Ø 302 / 197 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей |
| Интерфейсы | RJ45 x1 (1000 Mb) |
| Бренд | TVT |
| Вес | 8,8 кг |
| Відеокодек | H.264, H.265, MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 500 м |
| Питание | DC 24 В / PoE |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 16 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Підтримка браузерів | IE 8-11, Firefox 44 і попередні версії, Chrome 76 і попередні версії, Safari не підтримує |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | 95% |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +65 °C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | Ø 278 / 435 мм |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 7 / 2 |
| Фокусное расстояние | 5.6-208 мм мм |
- Цена: 83 777 ₴
