


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тепловізійна циліндрична IP-камера з роздільною здатністю 5MP (2592*1944)@30fps і фокусною відстанню 4 мм; матриця 1/2.7" CMOS; тепловізор: роздільна здатність 256*192 пікселів, фокусна відстань 3.2 мм, розмір пікселя 12 мкм, спектральний діапазон 8-14 мкм, теплова чутливість NETD <50мк; діапазон вимірювання температури від –20°C до +150°C, точність вимірювання ±8°C; ІЧ-підсвічування до 30 м; чутливість 0.002lux; відеокомпресія H.265/H.264; бітрейт 128Kbps-8Mbps; інтелектуальна відеоаналітика; світлова та звукова сигналізація; порт RJ45; аудіо: 1х аудіовхід, 1 аудіовихід, вбудований динамік; тривожний вхід/вихід 1/1; живлення DC12V/PoE, споживання 9 Вт; ступінь захисту IP66; розміри 217.8 / 80.5 / 80.3 мм; вага 0.7 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функції | Виявлення анормального відео, Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Виявлення пожежі, Вхід/вихід із зони, Детекція облич, Захоплення облич, Зміна сцени, Класифікація цілей, Підрахунок цілей |
| Аудіовходи | Да |
| Бренд | TVT |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік | Да |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP66 |
| Кількість користувачів онлайн | 4 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розміри | 217.8 / 80.5 / 80.3 мм |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Серия | E |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | Тепловізійна відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусное расстояние | 4 мм мм |
| Фокусна відстань (Thermal) | 3.2 мм |
- Цена: 20 665 ₴
