
Описание
Характеристики
Информация для заказа
6Мп панорамна Fisheye IP-відеокамера; матриця: 1/2.9″ CMOS; стиснення: H.265/H.264/MJPEG; об’єктив: f=1.07 мм; чутливість: 0.068 Лк (колір) / 0 Люкс (ІЧ увімк.); запис: 2160*2160, 25 к/с; функції: dWDR, 3D-DNR, BLC, HLC, мікроSD до 256 Гб; DC12 В/PoE (IEEE802.3af); вбудований мікрофон, аудіо 1вх/1вих; тривога 1вх/1вих
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функції | Вхід / Вихід із зони, Захист периметру, Перетин умовної лінії, Підрахунок людей, Розпізнавання облич |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Бренд | TVT |
| Вес | 450 г |
| Установка | Зовнішнє |
| Відеокодек | H.264, H.265, MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік | Да |
| Питание | 12V DC/PoE |
| Внешний вид | Fisheye |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 11 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Підтримка браузерів | Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | 95% |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність камери | 6 Мп (3072x2048) |
| Розміри | Ø 130 / 41 мм |
| Світлочутливість | 0.068 Люкс |
| Серия | E |
| Спрацювання за подією | За рухом, За часом, Ручний, Тривога |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип объектива | Fish-Eye, Монофокальний |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусное расстояние | 1.07 мм мм |
- Цена: 9 985 ₴
