



Описание
Характеристики
Информация для заказа
4,3-дюймовий IPS дисплей з роздільною здатністю 480 * 272, сенсорні кнопки;
2 панелі виклику + 2 камери з вхідним відео CVBS, роздільна здатність 480P, 960Н;
Загальний відеовихід (на ТВ або DVR), N / O вихід для додаткового замка (воріт);
Запис 720 * 576 25к / с по руху, мелодії виклику в MP3, фоторамка, годинник і голосові повідомлення, адресний інтерком на 6 моніторів;
Підтримка карт пам'яті SD до 32GB (FAT32), 64GB (рекомендується еxFAT) ≥class 10;
Живлення 220В / 12В (на вибір!);
Колір білий;
Розміри: 175х117х15 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 2 |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | DC 12 В / AC 220 В |
| Разрешение экрана | 480х272 |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Установка | Внутрішнє |
| Дисплей | IPS |
| Монтаж | Накладний |
| Розміри | 175 / 117 / 15 мм |
| Бренд | Light Vision |
| Роздільна здатність відеосигналу | 960H |
| Гарантія | 12 міс. |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Тип відеосигналу | CVBS |
| Відчинення воріт | Да |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Особливості моделі | MP3 мелодії, фоторамка, автовідповідач, режим «не турбувати» |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Інтерком | На 6 відеодомофонів |
| Підтримка запису | Відео, фото |
- Цена: 2 586 ₴
