




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Домофон з трубкою
7-дюймовий IPS-дисплей з роздільною здатністю 1024 * 600, сенсорні і механічні кнопки;
2 панелі виклику + 2 відеокамери з відеовходом СVBS, АНD720Р / АНD1080Р, СVI720Р / СVI1080Р, TVI720Р / TVI1080Р; Запис 1080P 25к / с по руху, мелодії виклику в MP3, фоторамка, годинник і голосові повідомлення, адресний інтерком на 6 моніторів; N / O вихід для додаткового замка (воріт); Підтримка карт пам'яті SD до 128GB (рекомендується FAT32) ≥class 10; Живлення 220В / 12В (на вибір!);
Колір білий; Розміри: 175х115х20 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | DC 12 В / AC 220 В |
| Разрешение экрана | 1024x600 |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Установка | Внутрішнє |
| Дисплей | IPS |
| Монтаж | Накладний |
| Розміри | 175 / 115 / 20 мм |
| Бренд | Light Vision |
| Роздільна здатність відеосигналу | 1080P/720P/960H |
| Гарантія | 12 міс. |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Відчинення воріт | Да |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Особливості моделі | MP3 мелодії, фоторамка, автовідповідач, режим «не турбувати» |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Інтерком | На 6 відеодомофонів |
| Підтримка запису | Відео, фото |
- Цена: 5 220 ₴
