



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Біометричний автономний електрозамок з Bluetooth і зчитувачем відбитків пальців та карт Mifare 13.56 МГц; відімкнення за допомогою: відбитку пальця, коду, картки, застосунку; кількість користувачів за відбитком пальця / карткою / кодом: 100 / 200 / 150; 4 картки Mifare у комплекті; застосунок для роботи TTLock, TTHotel; живлення 4*АА батарейки; інтерфейс USB для заряджання; можливість монтажу на скляні двері; товщина дверей: 10-30 мм; накладний монтаж; матеріал корпусу цинковий сплав; розміри 165 / 72.5 / 75 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Интерфейсы | USB |
| Бренд | Trinix |
| Вбудований контролер зі зчитувачем карт/ключів | Да |
| Установка | Внутрішнє |
| Відімкнення | Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Код |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | Батарея AA – 4 шт. |
| Звуковая индикация | Да |
| Цвет | Чёрный |
| Материал корпуса | Цинковый сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Пам'ять відбитків пальця | 100 |
| Пам'ять карт / подій | 200 карт |
| Пам'ять кодів | 150 |
| Підтримка мобільного застосунку | TTHotel, TTLock |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 165 / 72.5 / 75 мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Сканер відбитка пальця | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип дверей | Скляні |
| Тип устройства | Замок біометричний |
| Толщина двери | 10-30 мм |
- Цена: 6 962 ₴
