




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Замок электромеханічний; нержавіюча сталь; універсальний, для всіх типів дверей; накладний монтаж; 5 ключів підвищеної секретності у комплекті; блокування кнопки ключем зсередини; живлення 12 В, споживання 2 А; розміри 128 / 105 / 46 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 2 |
| Бренд | Trinix |
| Вес | 1.42 кг |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Відімкнення | Ключ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 12 В |
| Класс защиты | IP55 |
| Цвет | Серебряный |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Накладний |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 128 / 105 / 46 мм |
| Ток потребления | 2 А |
| Тип дверей | Дерев'яні, Металеві, Пластикові |
| Тип устройства | Замок електромеханічний |
- Цена: 1 094 ₴

