
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Біометричний автономний електрозамок вуличного виконання з Bluetooth 4.0 і зчитувачем відбитків пальців та карт Mifare 13.56 МГц; відімкнення за допомогою: відбитку пальця, коду, картки, застосунку, ключа; кількість користувачів за відбитком пальця / карткою: 100 / 100; обсяг записів 500; застосунок для роботи TTLock, TTHotel; живлення 4*АА батарейки, робота від батарейок 10-12 місяців / DC 12 В; підходить для дерев’яних та металевих дверей товщиною 25-55 мм; клас захисту IP65; матеріал корпусу алюмінієвий сплав; розміри 168 / 60 / 34 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Бренд | Trinix |
| Вбудований контролер зі зчитувачем карт/ключів | Да |
| Установка | Зовнішнє |
| Відімкнення | Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Код, Ключ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | Батарея AA – 4 шт. / DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Чёрный |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Пам'ять відбитків пальця | 100 |
| Пам'ять карт / подій | 100 карт |
| Пам'ять кодів | 150 |
| Підтримка мобільного застосунку | TTHotel, TTLock |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 168 / 60 / 34 мм |
| Световая индикация | Да |
| Сканер відбитка пальця | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип дверей | Дерев'яні, Металеві |
| Тип устройства | Замок біометричний |
| Толщина двери | 25-55 мм |
- Цена: 4 774 ₴
