




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Біометричний автономний електрозамок з Bluetooth і зчитувачем відбитків пальців; відімкнення за допомогою: відбитку пальця, коду, застосунку; ключ для аварійного відімкнення; кількість користувачів за відбитком пальця / кодом: 100 / 155; 100 користувачів через мобільний застосунок; USB-порт для екстреного живлення; застосунок для роботи Tuya Smart; живлення 4*АAА батарейки; матеріал і товщина дверей: металеві/дерев'яні, 40-50 мм; врізний монтаж; матеріал корпусу алюмінієвий сплав; розміри 270 / 64 / 22 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Бренд | Trinix |
| Вбудований контролер зі зчитувачем карт/ключів | Да |
| Установка | Внутрішнє |
| Відімкнення | Відбиток пальця, Застосунок, Код, Ключ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | Батарея AAA – 4 шт. |
| Звуковая индикация | Да |
| Цвет | Чёрный |
| Количество абонентов | 255 |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Монтаж | Врезной |
| Пам'ять відбитків пальця | 100 |
| Пам'ять кодів | 155 |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 270 / 64 / 22 мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Сканер відбитка пальця | Да |
| Тип дверей | Дерев'яні, Металеві |
| Тип устройства | Замок біометричний |
| Толщина двери | 40-50 мм |
- Цена: 4 485 ₴

