


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електромагнітний замок з силою утримання до 300 кг; таймер затримки 0-30 сек; живлення 12/24 В; споживання струму 550 мА; світлова індикація; накладний монтаж; розміри 250 / 55 / 27 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Применение замка | Металлическая дверь, Деревянная дверь |
| Тип установки замка | Накладной |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Питание | 12/24 В |
| Тип устройства | Замок електромагнітний |
| Установка | Внутрішнє |
| Ток потребления | 550 мА |
| Монтаж | Накладний |
| Розміри | 250 / 55 / 27 мм |
| Бренд | Trinix |
| Гарантія | 12 міс. |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Сила удержания | 300 кг |
| Таймер задержки | Да |
- Цена: 1 044 ₴
