

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електромагнітний замок з силою утримання до 60 кг; живлення 12 В; споживання струму 150 мА; накладний монтаж; розміри 80 / 45 / 25 мм. L-подібний кронштейн у комплектації
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Trinix |
| Вес | 0.55 кг |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 12 В |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Розміри | 80 / 40 / 25 мм |
| Сила удержания | 60 кг |
| Ток потребления | 150 мА |
| Тип устройства | Замок електромагнітний |
- Цена: 653 ₴
