



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електромагнітний замок з силою утримання до 500 кг; таймер затримки 0-30 сек; живлення 12/24 В; споживання струму 750 мА; світлова індикація; накладний монтаж; розміри 265 / 70 / 40 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Trinix |
| Вес | 4.5 кг |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 12/24 В |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Розміри | 265 / 70 / 40 мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Сила удержания | 500 кг |
| Ток потребления | 750 мА |
| Таймер задержки | Да |
| Тип устройства | Замок електромагнітний |
- Цена: 2 262 ₴
