



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електромагнітний замок з силою утримання до 300 кг; живлення 12/24 В; споживання струму 400 мА; вуличний вологозахищений корпус; врізний монтаж; розміри 285 / 50 / 30 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Trinix |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 12/24 В |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Монтаж | Врезной |
| Розміри | 285 / 50 / 30 мм |
| Сила удержания | 300 кг |
| Ток потребления | 400 мА |
| Тип устройства | Замок електромагнітний |
- Цена: 1 740 ₴
