



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електромагнітний замок з силою утримання до 200 кг; живлення 12 В; споживання струму 450 мА; накладний монтаж; розміри 170 / 43 / 20 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Kraft |
| Вес | 0.7 кг |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 12 В |
| Цвет | Серебряный |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Розміри | 170 / 43 / 20 мм |
| Сила удержания | 200 кг |
| Ток потребления | 430 мА |
| Тип устройства | Замок електромагнітний |
- Цена: 676 ₴
