


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електромагнітний замок з силою утримання до 280 кг; вбудований датчик стану замка; таймер затримки 0-18 сек; живлення 12/24 В; споживання струму 450 мА; світлова індикація (2 кольори); накладний монтаж; розміри 250 / 47 / 26 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| Бренд | Trinix |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Датчик стану дверей/замка | Датчик стану замка |
| Питание | 12/24 В |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Розміри | 250 / 47 / 26 мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Сила удержания | 280 кг |
| Ток потребления | 450 мА |
| Таймер задержки | Да |
| Тип устройства | Замок електромагнітний |
- Цена: 1 218 ₴
