



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зчитувач ключів Touch Memory; інтерфейс Dallas I-Button; накладний пластиковий корпус; двоколірна індикація; розміри 60 / 25 / 9 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Dallas I-button |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | DC 12 В |
| Тип устройства | Зчитувач |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +40 °C |
| Установка | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Розміри | 60 / 25 / 9 мм |
| Бренд | Trinix |
| Гарантія | 12 міс. |
| Підключення | Дротове |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Touch Memory |
- Цена: 373 ₴
