




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вуличний водонепроникний зчитувач карток та брелоків стандарту Mifare (13.56MHz); інтерфейс Wiegand 26; світлова та звукова індикація; живлення 12 В; споживання струму 30 мА; пластиковий корпус; ступінь захисту IP68; розміри 82 / 42 / 17 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Wiegand 26 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | DC 12 В |
| Тип устройства | Зчитувач |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Установка | Зовнішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Розміри | 82 / 42 / 17 мм |
| Бренд | Trinix |
| Класс защиты | IP68 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Підключення | Дротове |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Звуковая индикация | Да |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
- Цена: 763 ₴
