


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Працює зі зчитувачами формату: ISO 14443A Mifare (13,56 МГц); Відстань зчитування: до 10 см; Необмежена кількість зчитувань; Максимальна кількість перезаписів: до 100 000; Обсяг пам'яті: 4 кбайт пам'яті EEPROM.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Trinix |
| Вес | 15 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | -30°C ~ +60°C |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 85 / 54 / 0.8 мм |
| Тип устройства | Картка |
| Формат ключа | Mifare 1K |
- Цена: 39 ₴
