

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Працює зі зчитувачами формату - Mifare 1К; Стандартний протокол передачі даних ISO 18000-2; Зручно розміщується на зв'язці ключів, завдяки наявності кільця кріплення; Робоча частота 13.56 МГц;
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 3 |
| Бренд | Trinix |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | -30°C ~ +60°C |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 35 / 28 / 5 мм |
| Тип ключа | Proximity-key |
| Тип устройства | Брелок |
| Формат ключа | Mifare 1K |
- Цена: 26 ₴
