

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бездротовий брелок-ключ використовує частоту 13,56 МГц. Брелок має компактні розміри – 35х28х5 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Trinix |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 35 / 28 / 5 мм |
| Тип ключа | Proximity-key |
| Тип устройства | Брелок |
| Формат ключа | Mifare 1K |
- Цена: 48 ₴
