



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розміри 86 / 56 / 21мм; кнопка виходу сенсорна, накладна, 2-х кольорове діодне підсвічування, матеріал корпусу - пластик; тип контакту – Н/Р, Н/З. колір чорний
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | 12 В |
| Тип устройства | Кнопка виходу |
| Рабочая температура | -10°C ~ +40°C |
| Установка | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Розміри | 86 / 56 / 21 мм |
| Бренд | Trinix |
| Гарантія | 12 міс. |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Тип кнопки | Безконтактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
- Цена: 365 ₴
