


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розмір 115 / 40 / 28 мм, тип контакту Н/Р; врізна; матеріал корпусу нержавіюча сталь; LED підсвічування кнопки
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Trinix |
| Вес | 0.54 кг |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 36 В/3 А |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Серебряный |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Врезной |
| Розміри | 115 / 40 / 28 мм |
| Световая индикация | Да |
| Тип кнопки | Контактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Кнопка виходу |
- Цена: 251 ₴
