




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Автономний біометричний термінал контролю доступу з розпізнаванням обличчя, відбитків пальців, зчитувачем Mifare 13.56 MHz; Wiegand-26 вхід (тільки під час використання додаткового зчитувача); ємність пам’яті: 1000 шаблонів обличчя, 600 відбитків пальців, 10000 карток; дальність зчитування карток 2-5 см; час відчинення дверей 0-200 сек; способи доступу: обличчя, відбиток пальця, картка; живлення DC 12 В, споживання струму 300 мА, струм у режимі очікування ≤180mA; металевий антивандальний корпус, ступінь захисту IP65; робоча температура: -40 °C ~ +60 °C; розміри 139 / 70 / 22 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 10000 карток + 1000 облич + 600 відбитків пальців |
| Интерфейсы | Wiegand 26 |
| Бренд | Trinix |
| Біометрія | Обличчя, Відбиток пальця |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Питание | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP65 |
| Материал корпуса | Металл |
| Пам'ять відбитків пальця | 600 |
| Пам'ять карт / подій | 10000 карт |
| Пам'ять облич | 1000 |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 139 / 70 / 22 мм |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип устройства | Біометричний термінал контролю доступу |
- Цена: 4 891 ₴

