




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кодова клавіатура з вбудованим зчитувачем карт та брелоків стандарту EM-Marine і контролером на 1 реле; кількість користувачів 2000; дальність зчитування до 8 см; робоча частота 125 кГц; інтерфейс Wiegand 26; комутований струм реле 3 А; індикація: звуковий сигнал, світлодіодна; живлення 12 В, споживання до 60 мА; гумові кнопки; внутрішнє встановлення, робоча температура -45°C ~ +60°C; ступінь захисту IP54; розміри 118 / 56 / 20 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 2000 |
| Интерфейсы | Wiegand 26 |
| Бренд | Trinix |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 8 см |
| Питание | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Клавиатура | Да |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Серебряный |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Пам'ять карт / подій | 2000 карт |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -45° C ~ +60° C |
| Розміри | 118 / 56 / 20 мм |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Кодова клавіатура |
- Цена: 1 137 ₴
