
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кодова сенсорна клавіатура з вбудованим зчитувачем карт і брелоків стандарту EM-Marine (125kHz) і контролером на 1 реле; кількість кодів/карток – 2000; дальність зчитування 2-5 см; варіанти доступу: карта + PIN, карта або PIN; інтерфейс Wiegand 26 вхід; час відчинення дверей 0-99 сек; підсвічування клавіатури; живлення: DC12-24В; зовнішнє встановлення, робоча температура -40°C ~ +60°C; металевий антивандальний корпус; ступінь захисту IP66; розміри 130 / 60 / 22 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 2000 |
| Интерфейсы | Wiegand 26 |
| Бренд | Trinix |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Питание | DC 12-24 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Клавиатура | Да |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Чёрный |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Пам'ять карт / подій | 2000 карт |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 130 / 60 / 22 мм |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Кодова клавіатура |
- Цена: 1 134 ₴
