




Описание
Характеристики
Информация для заказа
10-портовий PoE-комутатор з 8 портами PoE 100 Mб + 2 порти 100 Mб Uplink; стандарт живлення PoE: IEEE802.3at/af; максимальна відстань живлення PoE: до 100 м (100 Мбіт/канал), до 250 м (10 Mбіт/канал); загальна потужність: 120 Вт (до 30 Вт на порт); блискавкозахист: 4KV, рівень захисту: IP30; робоча температура від -20 °C до +55 °C; розмір: 195 / 130 / 40 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ONV |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100M) |
| Poe порт вихід | 8 x RJ45 (10/100M) |
| Бренд | ONV |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 250 м |
| Цвет | Чёрный |
| Количество портов | 10 |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность | 120 Вт |
| Пропускная способность | 2 Гбіт/с |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 195 / 130 / 40 мм |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | Ethernet |
| Тип устройства | PoE-комутатор |
- Цена: 2 553 ₴


